مرکز آموزش

درباره ما

فناوری اطلاعات وب سرورینگ در زمینه خدمات میزبانی وب و در اختیار داشتن سرورهای قدرتمند كه در معتبرترین دیتا سنترهای موجود در آلمان (Hetzner) و ایران (پارس آنلاین و افرانت) نگهداری می گردد، امكان سرویس دهی هاستینگ بـرای نگهداری وب سایت را فراهم نموده است. از مهمترین ویژگی های این سرورها امنیت و سرعت بالای آنهاست كه در نتیجه بهترین كیفیت را برای مشتریان فراهم آورده است و در صورت ناراضی بودن مشتری تا یك هفته امكان برگشت كامل پول وجود خواهد داشت.

در این شرکت انجام قرعه کشی بین مشترکین و اهدای جوایزی مانند تبلت گوشی همراه پکیج های نرم افزاری ، ارائه خدمات سریع ، قیمت کم و کیفیت بالا ، طراحی cms های اختصاصی از ایده های مشترکین ، نرم افزار های امنیت شبکه ، خدمات به مراکز دانشگاهی و آموزشی و فنی مهندسی انجام میگردد.

فناوری اطلاعات وب سرورینگ وجه تمایزش با بقیه در این هست که تیم قدرتمند MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین که یکی از بزرگترین قطب های ایران هست رو در دستان خود دارد و میتواند در هر زمینه ای کمک حال کشور عزیز خود باشد از ساخت رباط های گوناگون تا چاپ مقالات ISI و ISC و تمامی قطب های تکنولوژی روز را در دل خود جا داده است ، امید است بتوانیم هر روز نسبت به گذشته برای جامعه و کشور عزیزمان مفید و مثمر ثمر واقع شویم .


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

بانک ملت بانک پارسیان بانک پاسارگاد گواهی ssl


© 2013 - 2019 فناوری اطلاعات وب سرورینگ